Official Social Media Pages: Facebook | Ιnstagram | YouTube | Τwitter | TikTok

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

Handball Premier

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

  • 1η Αγωνιστική

    17/09/2022

    ΠΑΟΚ - ΑΣΕ Δούκα 31-27

    ΧΑΝΘ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 27-25

    Δράμα Bianco Monte - ΕΣΝ Βριλησσίων 28-27

    19/09/2022

    ΑΕΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 25-22

    21/09/2022

    Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΣΧ Πυλαίας 24-28

    Ιωνικός Affidea - Διομήδης Άργους 29-35

  • 2η Αγωνιστική

    24/09/2022

    ΕΣΝ Βριλησσίων - Ιωνικός Affidea 29-28

    Διομήδης Άργους - ΧΑΝΘ 35-22

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΕΚ 18-22

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ζαφειράκης Νάουσας 23-21

    ΠΑΟΚ - Δράμα Bianco Monte 32-20

    26/09/2022

    ΑΣΕ Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 27-37

  • 3η Αγωνιστική

    01/10/2022

    Ζαφειράκης Νάουσας - Διομήδης Άργους 24-31

    ΑΕΚ - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 28-21

    Ιωνικός Affidea - ΠΑΟΚ 27-31

    ΧΑΝΘ - ΕΣΝ Βριλησσίων 21-22

    Δράμα Bianco Monte - ΑΣΕ Δούκα 29-29

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΑΕΣΧ Πυλαίας 28-25

  • 4η Αγωνιστική

    22/10/2022

    ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ 32-27

    Δράμα Bianco Monte - Ιωνικός Affidea 29-25

    ΕΣΝ Βριλησσίων - Ζαφειράκης Νάουσας 28-38

    Διομήδης Άργους - ΑΕΚ 25-30

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 24-28

    ΑΣΕ Δούκα - ΑΕΣΧ Πυλαίας 25-25

  • 5η Αγωνιστική

    29/10/2022

    Ζαφειράκης Νάουσας - ΠΑΟΚ 21-24

    ΧΑΝΘ - Δράμα Bianco Monte 18-34

    ΑΕΚ - ΕΣΝ Βριλησσίων 33-23

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Διομήδης Άργους 34-26

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-28

    Ιωνικός Affidea - ΑΣΕ Δούκα 26-25

  • 6η Αγωνιστική

    05/11/2022

    Δράμα Bianco Monte - Ζαφειράκης Νάουσας 29-26

    Ιωνικός Affidea - ΧΑΝΘ 32-29

    Διομήδης Άργους - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-20

    ΑΣΕ Δούκα - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 33-27

    09/11/2022

    ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 24-24

    ΕΣΝ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 28-29

  • 7η Αγωνιστική

    12/11/2022

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΠΑΟΚ 28-23

    ΑΕΚ - Δράμα Bianco Monte 35-25

    Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Affidea 24-24

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων 29-26

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Διομήδης Άργους 29-32

    ΧΑΝΘ - ΑΣΕ Δούκα 26-33

  • 8η Αγωνιστική

    16/11/2022

    ΠΑΟΚ - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-26

    Δράμα Bianco Monte - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 29-31

    Ιωνικός Affidea - ΑΕΚ 29-39

    ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης Νάουσας 19-30

    ΕΣΝ Βριλησσίων - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 33-37

    ΑΣΕ Δούκα - Διομήδης Άργους 37-29

  • 9η Αγωνιστική

    19/11/2022

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - ΠΑΟΚ 26-29

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Δράμα Bianco Monte 26-34

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ιωνικός Affidea 36-30

    ΑΕΚ – ΧΑΝΘ 39-16

    Διομήδης Άργους - ΕΣΝ Βριλησσίων 28-29

    Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΣΕ Δούκα 33-30

  • 10η Αγωνιστική

    26/11/2022

    ΠΑΟΚ - Διομήδης Άργους 20-26

    Δράμα Bianco Monte - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-26

    Ιωνικός Affidea - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-26

    ΧΑΝΘ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 20-33

    Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΚ 21-30

    ΑΣΕ Δούκα - ΕΣΝ Βριλησσίων 34-23

  • 11η Αγωνιστική

    03/12/2022

    ΕΣΝ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ 23-32

    Διομήδης Άργους - Δράμα Bianco Monte 34-32

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ιωνικός Affidea 38-29

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΧΑΝΘ 34-17

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ζαφειράκης Νάουσας 32-22

    ΑΕΚ - ΑΣΕ Δούκα 41-23

  • 12η Αγωνιστική

    10/12/2022

    ΕΣΝ Βριλησσίων- Δράμα Bianco Monte

    Διομήδης Άργους- Ιωνικός Affidea

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-ΧΑΝΘ

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας

    14/12/2022

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ

    ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ

  • 13η Αγωνιστική

    17/12/2022

    Δράμα Bianco Monte- ΠΑΟΚ

    Ιωνικός Affidea- ΕΣΝ Βριλησσίων

    ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους

    Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

    ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα

  • 14η Αγωνιστική

    14/01/2023

    ΠΑΟΚ-Ιωνικός Affidea

    ΕΣΝ Βριλησσίων- ΧΑΝΘ

    Διομήδης Άργους- Ζαφειράκης Νάουσας

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΚ

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

    ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte

  • 15η Αγωνιστική

    21/01/2023

    ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ

    Ιωνικός Affidea- Δράμα Bianco Monte

    Ζαφειράκης Νάουσας- ΕΣΝ Βριλησσίων

    ΑΕΚ- Διομήδης Άργους

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα

  • 16η Αγωνιστική

    28/01/2023

    ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας

    Δράμα Bianco Monte- ΧΑΝΘ

    ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΚ

    Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός Affidea

  • 17η Αγωνιστική

    04/02/2023

    ΑΕΚ- ΠΑΟΚ

    Ζαφειράκης Νάουσας- Δράμα Bianco Monte

    ΧΑΝΘ- Ιωνικός Affidea

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή-ΕΣΝ Βριλησσίων

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα

  • 18η Αγωνιστική

    11/02/2023

    ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

    Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ

    Ιωνικός Affidea- Ζαφειράκης Νάουσας

    ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

    ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ

  • 19η Αγωνιστική

    18/02/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Δράμα Bianco Monte

    ΑΕΚ- Ιωνικός Affidea

    Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων

    Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα

  • 20η Αγωνιστική

    25/02/2023

    ΠΑΟΚ- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

    Δράμα Bianco Monte- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    Ιωνικός Affidea- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

    ΧΑΝΘ- ΑΕΚ

    ΕΣΝ Βριλησσίων- Διομήδης Άργους

    ΑΣΕ Δούκα- Ζαφειράκης Νάουσας

  • 21η Αγωνιστική

    18/03/2023

    Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ

    Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-Δράμα Bianco Monte

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea

    Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ

    ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας

    ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα

  • 22η Αγωνιστική

    25/03/2023

    ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων

    Δράμα Bianco Monte- Διομήδης Άργους

    Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic

    ΧΑΝΘ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    Ζαφειράκης Νάουσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

    ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ

Βαθμολογία

Α1 Γυναικών

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

  • 1η Αγωνιστική

    01/10/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής 32-14

    02/10/2022

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 49-16

    ΓΑΣ Καματερού - ΑΕΠ Πανόραμα 35-34

    ΑΕΚ - ΟΦΝ Ιωνίας 18-23

    Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

  • 2η Αγωνιστική

    08/10/2022

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΠΑΟΚ Mateco 19-35

    ΟΦΝ Ιωνίας - Αναγέννηση Άρτας 21-15

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΓΑΣ Καματερού 30-22

    Ορφέας Σουρωτής - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΑΕΚ 21-29

  • 3η Αγωνιστική

    15/10/2022

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΕΣΧ Πυλαίας 27-31

    ΑΕΚ - ΑΕΠ Πανόραμα 27-26

    Αναγέννηση Άρτας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 33-24

    Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΝ Ιωνίας 0-10

    ΓΑΣ Καματερού - Ορφέας Σουρωτής  43-26

  • 4η Αγωνιστική

    22/10/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΕΚ 31-18

    ΓΑΣ Καματερού - ΠΑΟΚ Mateco 14-27

    ΑΕΠ Πανόραμα - Αναγέννηση Άρτας 31-33

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    Ορφέας Σουρωτής - ΟΦΝ Ιωνίας 18-39

  • 5η Αγωνιστική

    12/11/2022

    Αναγέννηση Άρτας - ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-24

    ΑΕΚ - ΓΑΣ Καματερού 27-22

    Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΠ Πανόραμα 0-10 (α.α.)

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 47-19

    ΠΑΟΚ Mateco - Ορφέας Σουρωτής 45-13

  • 6η Αγωνιστική

    19/11/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    ΓΑΣ Καματερού - Αναγέννηση Άρτας 17-21

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΕΚ 31-19

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας 28-34

    Ορφέας Σουρωτής - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 26-24

  • 7η Αγωνιστική

    26/11/2022

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΑΕΣΧ Πυλαίας 34-22

    Φίλιππος Βέροιας - ΓΑΣ Καματερού 0-10 (α.α.)

    Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΟΚ Mateco 23-27

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΑΕΠ Πανόραμα 33-37

    ΑΕΚ - Ορφέας Σουρωτής 29-17

  • 8η Αγωνιστική

    10/12/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    ΓΑΣ Καματερού - ΟΦΝ Ιωνίας

    ΠΑΟΚ Mateco - Φίλιππος Βέροιας

    ΑΕΚ - Αναγέννηση Άρτας

    Ορφέας Σουρωτής - ΑΕΠ Πανόραμα

  • 9η Αγωνιστική

    17/12/2022

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΓΑΣ Καματερού

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΠΑΟΚ Mateco

    Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΚ

    Αναγέννηση Άρτας - Ορφέας Σουρωτής

  • 10η Αγωνιστική

    07/01/2023

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού

    ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΠΑΟΚ

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΚ

    Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΣΧ Πυλαίας

  • 11η Αγωνιστική

    14/01/2023

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΑΕΚ- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας

  • 12η Αγωνιστική

    21/01/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ Mateco

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΕΚ

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- Αναγέννηση Άρτας

    Ορφέας Σουρωτής- ΓΑΣ Καματερού

  • 13η Αγωνιστική

    28/01/2023

    ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΠΑΟΚ Mateco- ΓΑΣ Καματερού

    Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΟΦΝ Ιωνίας- Ορφέας Σουρωτής

  • 14η Αγωνιστική

    11/02/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΚ

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- ΟΦΝ Ιωνίας

    Ορφέας Σουρωτής- ΠΑΟΚ Mateco

  • 15η Αγωνιστική

    15/02/2023

    Αναγέννηση Άρτας- ΓΑΣ Καματερού

    ΑΕΚ- ΠΑΟΚ Mateco

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- Ορφέας Σουρωτής

  • 16η Αγωνιστική

    18/02/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας

    ΠΑΟΚ Mateco- Αναγέννηση Άρτας

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΚ

  • 17η Αγωνιστική

    25/02/2023

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΓΑΣ Καματερού

    Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΚ

    ΑΕΠ Πανόραμα- Ορφέας Σουρωτής

  • 18η Αγωνιστική

    11/03/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    ΠΑΟΚ Mateco- ΟΦΝ Ιωνίας

    Ορφέας Σουρωτής- Αναγέννηση Άρτας

Βαθμολογία



e-genius.gr ...intelligent web software