Official Social Media Pages: Facebook | Ιnstagram | YouTube | Τwitter | TikTok

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

Handball Premier

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

  • 1η Αγωνιστική

    23/09/2023

    Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 22-21

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 30-22

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 27-27

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 31-41

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 36-24

    Π.Α.Ο.Κ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 22-24

  • 2η Αγωνιστική

    30/09/2023 - 01/10/2023

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 23-29

    Π.Α.Ο.Κ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 29-29

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 33-24

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 32-14

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. 16-25

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 32-29

  • 3η Αγωνιστική

    04/10/2023

    Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 23-27

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 29-31

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 27-28

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 24-22

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - Π.Α.Ο.Κ 22-30

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 31-31

  • 4η Αγωνιστική

    11/10/2023 - 14/10/2023

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 34-19

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 29-28

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 30-17

    Π.Α.Ο.Κ - Α.Ε.Κ. 24-29

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 29-23

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 36-22

  • 5η Αγωνιστική

    21/10/2023 - 25/10/2023

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 21-23

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 25-30

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 20-30

    Α.Ε.Κ. - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 30-23

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 24-36

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.Κ 24-23

  • 6η Αγωνιστική

    28/10/2023 - 29/10/2023

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - Α.Ε.Κ. 18-37

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 35-25

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 28-20

    Π.Α.Ο.Κ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 31-25

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 41-27

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 32-22

  • 7η Αγωνιστική

    11/11/2023

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - Π.Α.Ο.Κ 22-32

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 24-31

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 24-21

    Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 31-30

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 26-28

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 23-26

  • 8η Αγωνιστική

    18/11/2023

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 29-27

    Α.Ε.Κ. - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 36-20

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 23-26

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 29-21

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 25-20

    Π.Α.Ο.Κ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 32-17

  • 9η Αγωνιστική

    25/11/2023

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 27-31

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 20-27

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 22-23

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 27-28

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ 23-30

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - Α.Ε.Κ. 27-31

  • 10η Αγωνιστική

    02/12/2023

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 22-32

    Π.Α.Ο.Κ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 27-26

    Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 38-16

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 29-24

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 28-28

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 23-21

  • 11η Αγωνιστική

    09/12/2023

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 28-16

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 23-24

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - Α.Ε.Κ. 17-39

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - Π.Α.Ο.Κ 26-23

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 28-31

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 30-30

  • 12η Αγωνιστική

    27/01/2024

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ  32-28

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε.Κ. 23-27

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - Π.Α.Ο.Κ 32-35

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 29-17

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 29-35

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 23-18

  • 13η Αγωνιστική

    03/02/2024

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 23-23

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 20-39

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - Π.Α.Ο.Κ 19-21

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 21-28

    Α.Ε.Κ. - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 30-24

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC 29-25

  • 14η Αγωνιστική

    10/02/2024

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 33-29

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 31-20

    Π.Α.Ο.Κ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ 27-24

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - Α.Ε.Κ. 21-21

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 26-26

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 26-21

  • 15η Αγωνιστική

    17/02/2024

    Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ 29-22

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 14-21

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 25-40

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ 25-40

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ 31-35 

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 26-29

  • 16η Αγωνιστική

    24/02/2024

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - Α.Ε.Κ.

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC

    Π.Α.Ο.Κ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

  • 17η Αγωνιστική

    02/03/2024

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - Π.Α.Ο.Κ

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ

    Α.Ε.Κ. - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ

  • 18η Αγωνιστική

    09/03/2024

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

    Π.Α.Ο.Κ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - Α.Ε.Κ.

  • 19η Αγωνιστική

    23/03/2024

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - Π.Α.Ο.Κ

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Α.Ε.Κ.

  • 20η Αγωνιστική

    27/03/2024

    Π.Α.Ο.Κ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ

    Α.Ε.Κ. - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

  • 21η Αγωνιστική

    30/03/2024

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ

    ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC - Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ

    ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ - Α.Ε.Κ.

    ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ - Π.Α.Ο.Κ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ - Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ

  • 22η Αγωνιστική

    13/04/2024

    BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ

    ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ

    Γ.Α.Σ ΚΙΛΚΙΣ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    Π.Α.Ο.Κ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π / ΞΥΝΗ

    Α.Σ.Ε ΔΟΥΚΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

    Α.Ε.Κ. - ΑΕΡΩΠΟΣ MANDYNAMIC

Βαθμολογία

Α1 Γυναικών

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα

  • 1η Αγωνιστική

    18/10/2023 - 22/10/2023

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 24-25

    Α.Ε.Κ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 29-32

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - Π.Α.Ο.Κ 19-32

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 28-30

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 32-21

  • 2η Αγωνιστική

    28/10/2023 - 29/10/2023

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 28-36

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 37-30

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Π.Α.Ο.Κ 17-33

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ. 26-13

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 29-20

  • 3η Αγωνιστική

    04/11/2023 - 05/11/2023

    Π.Α.Ο.Κ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 32-22

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 20-22

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 23-24

    Α.Ε.Κ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 28-22

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 22-39

  • 4η Αγωνιστική

    11/11/2023 - 12/11/2023

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 25-32

    Α.Ε.Κ. - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 30-25

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 29-16

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Π.Α.Ο.Κ 19-35

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 36-32

  • 5η Αγωνιστική

    18/11/2023 -22/11/2023

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 22-28

    Π.Α.Ο.Κ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 41-24

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Ε.Κ. 31-26

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17-36

  • 6η Αγωνιστική

    25/11/2023 - 26/11/2023

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ 27-24

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 25-29

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 27-35

    Α.Ε.Κ. - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 23-18

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 35-37

  • 7η Αγωνιστική

    02/12/2023 - 03/12/2023

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 31-33

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 26-30

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 33-23

    Π.Α.Ο.Κ - Α.Ε.Κ. 43-26

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 37-26

  • 8η Αγωνιστική

    09/12/2023 - 10/12/2023

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 26-11

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Π.Α.Ο.Κ 25-48

    Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 30-35

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 30-34

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 40-19

  • 9η Αγωνιστική

    16/12/2023 - 17/12/2023

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 29-33

    Π.Α.Ο.Κ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 35-23

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 30-22

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 35-28

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Α.Ε.Κ. 27-19

  • 10η Αγωνιστική

    27/01/2024

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 29-30

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17-37

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Α.Ε.Κ. 32-30

    Π.Α.Ο.Κ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 44-11

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 33-23

  • 11η Αγωνιστική

    03/02/2024

    Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 23-28

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 28-29

    Π.Α.Ο.Κ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 34-14

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ 26-30

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 28-38

  • 12η Αγωνιστική

    10/02/2024

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 22-17

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 29-40

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ 28-30

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Α.Ε.Κ. 23-24

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ 33-25

  • 13η Αγωνιστική

    17/02/2024

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Α.Ε.Κ. 15-34

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ 32-20

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 23-26

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 20-31

    Π.Α.Ο.Κ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 34-16

  • 14η Αγωνιστική

    16/03/2024

    Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ.

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ

  • 15η Αγωνιστική

    20/03/2024

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - Α.Ε.Κ.

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ

    Π.Α.Ο.Κ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ

  • 16η Αγωνιστική

    23/03/2024

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

    Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ.

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

  • 17η Αγωνιστική

    13/04/2024

    Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

    Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ

    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ

    Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε.Κ.

    Π.Α.Ο.Κ - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ

  • 18η Αγωνιστική

    20/04/2024

    ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Π.Α.Ο.Κ

    Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ.

    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο.Α.Ο.Δ - Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ

    Α.Ε.Κ. - Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Βαθμολογία



e-genius.gr ...intelligent web software