ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ 32-27
Δράμα Bianco Monte - Ιωνικός Affidea 29-25
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ζαφειράκης Νάουσας 28-38
Διομήδης Άργους - ΑΕΚ 25-30
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 24-28
ΑΣΕ Δούκα - ΑΕΣΧ Πυλαίας 25-25
Ζαφειράκης Νάουσας - ΠΑΟΚ 21-24
ΧΑΝΘ - Δράμα Bianco Monte 18-34
ΑΕΚ - ΕΣΝ Βριλησσίων 33-23
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Διομήδης Άργους 34-26
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-28
Ιωνικός Affidea - ΑΣΕ Δούκα 26-25
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 24-24
Δράμα Bianco Monte - Ζαφειράκης Νάουσας 29-26
Ιωνικός Affidea - ΧΑΝΘ 32-29
ΕΣΝ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 28-29
Διομήδης Άργους - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-20
ΑΣΕ Δούκα - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 33-27
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - ΠΑΟΚ 28-23
ΑΕΚ - Δράμα Bianco Monte 35-25
Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Affidea 24-24
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΕΣΝ Βριλησσίων 29-26
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Διομήδης Άργους 29-32
ΧΑΝΘ - ΑΣΕ Δούκα 26-33
ΠΑΟΚ - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-26
Δράμα Bianco Monte - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 29-31
Ιωνικός Affidea - ΑΕΚ 29-39
ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης Νάουσας 19-30
ΕΣΝ Βριλησσίων - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 33-37
ΑΣΕ Δούκα - Διομήδης Άργους 37-29
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - ΠΑΟΚ 26-29
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Δράμα Bianco Monte 26-34
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ιωνικός Affidea 36-30
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ 39-16
Διομήδης Άργους - ΕΣΝ Βριλησσίων 28-29
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΣΕ Δούκα 33-30
ΠΑΟΚ - Διομήδης Άργους 20-26
Δράμα Bianco Monte - Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-26
Ιωνικός Affidea - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-26
ΧΑΝΘ - Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 20-33
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΚ 21-30
ΑΣΕ Δούκα - ΕΣΝ Βριλησσίων 34-23
ΕΣΝ Βριλησσίων - ΠΑΟΚ 23-32
Διομήδης Άργους - Δράμα Bianco Monte 34-32
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic - Ιωνικός Affidea 38-29
ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΧΑΝΘ 34-17
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή - Ζαφειράκης Νάουσας 32-22
ΑΕΚ - ΑΣΕ Δούκα 41-23
10/12/2022
ΕΣΝ Βριλησσίων- Δράμα Bianco Monte 31-31
Διομήδης Άργους- Ιωνικός Affidea 34-30
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-ΧΑΝΘ 36-24
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας 26-23
ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ 29-35
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ 22-20
17/12/2022
Δράμα Bianco Monte- ΠΑΟΚ 29-33
Ιωνικός Affidea- ΕΣΝ Βριλησσίων 29-29
ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους 24-27
Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-22
ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας 34-21
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα 31-28
14/01/2023
ΠΑΟΚ-Ιωνικός Affidea 25-22
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΧΑΝΘ 35-25
Διομήδης Άργους- Ζαφειράκης Νάουσας 27-21
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΚ 24-32
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 27-36
ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte 23-30
21/01/2023
ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ 24-37
Ιωνικός Affidea- Δράμα Bianco Monte 30-19
Ζαφειράκης Νάουσας- ΕΣΝ Βριλησσίων 26-22
ΑΕΚ- Διομήδης Άργους 38-22
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 23-22
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα 29-31
28/01/2023
ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας 28-25
Δράμα Bianco Monte- ΧΑΝΘ 34-29
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΚ 20-30
Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 17-30
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΣΧ Πυλαίας 28-24
ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός Affidea 30-32
04/02/2023
ΑΕΚ- ΠΑΟΚ 29-20
Ζαφειράκης Νάουσας- Δράμα Bianco Monte 31-31
ΧΑΝΘ- Ιωνικός Affidea 29-32
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή-ΕΣΝ Βριλησσίων 36-23
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους 25-28
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα 26-31
11/02/2023
ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 21-20
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ 31-36
Ιωνικός Affidea- Ζαφειράκης Νάουσας 23-24
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-28
Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 25-29
ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ40-25
18/02/2022
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ 22-21
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Δράμα Bianco Monte 29-18
ΑΕΚ- Ιωνικός Affidea 36-21
Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ 32-21
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων 33-31
Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα 31-25
25/02/2023
ΠΑΟΚ- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 29-26
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΣΧ Πυλαίας 31-30
Ιωνικός Affidea- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 20-28
ΧΑΝΘ- ΑΕΚ 22-30
ΕΣΝ Βριλησσίων- Διομήδης Άργους 27-35
ΑΣΕ Δούκα- Ζαφειράκης Νάουσας 38-26
18/03/2023
Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ 29-28
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-Δράμα Bianco Monte 31-27
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea 29-29
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ 38-19
ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας 34-21
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα 30-29
25/03/2023
ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων 39-26
Δράμα Bianco Monte- Διομήδης Άργους 32-30
Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic 27-27
ΧΑΝΘ- ΑΕΣΧ Πυλαίας 24-34
Ζαφειράκης Νάουσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 23-26
ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ 26-37
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Πόντοι | Γκολ | |
---|---|---|---|---|---|
1
|
Α.Ε.Κ. |
22 |
41 |
702-497 | |
2
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ |
22 |
40 |
657-517 | |
3
|
Π.Α.Ο.Κ. |
22 |
33 |
624-556 | |
4
|
ΑΟ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ |
22 |
28 |
636-615 | |
5
|
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
22 |
21 |
608-602 | |
6
|
ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ '86 |
22 |
21 |
625-642 | |
7
|
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ |
22 |
18 |
653-665 | |
8
|
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ |
22 |
16 |
575-600 | |
9
|
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ |
22 |
16 |
604-651 | |
10
|
ΕΓΣΝ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ |
22 |
16 |
559-596 | |
11
|
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
22 |
12 |
586-678 | |
12
|
Χ.Α.Ν.Θ. |
22 |
2 |
508-724 | |
Γ' Σεπτεμβρίου 56
Τ.Κ. 10433
Αθήνα