Official Social Media Pages: Facebook | Ιnstagram | YouTube | Τwitter | TikTok

Αποτελέσματα - Βαθμολογία Α1 Γυναικών

Α΄ γύρος

  • 1η Αγωνιστική

    01/10/2022

    ΓΑΣ Καματερού - ΑΕΠ Πανόραμα 35-34

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 49-16

    ΑΕΚ - ΟΦΝ Ιωνίας 18-23

    Αναγέννηση Άρτας - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής 32-14

  • 2η Αγωνιστική

    08/10/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΓΑΣ Καματερού 30-22

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΠΑΟΚ Mateco 19-35

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΑΕΚ 21-29

    ΟΦΝ Ιωνίας - Αναγέννηση Άρτας 21-15

    Ορφέας Σουρωτής - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

  • 3η Αγωνιστική

    15/10/2022

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΕΣΧ Πυλαίας 27-31

    ΑΕΚ - ΑΕΠ Πανόραμα 27-26

    Αναγέννηση Άρτας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 33-24

    Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΝ Ιωνίας 0-10

    ΓΑΣ Καματερού - Ορφέας Σουρωτής 43-26

  • 4η Αγωνιστική

    22/10/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΕΚ 31-18

    ΓΑΣ Καματερού - ΠΑΟΚ Mateco 14-27

    ΑΕΠ Πανόραμα - Αναγέννηση Άρτας 31-33

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    Ορφέας Σουρωτής - ΟΦΝ Ιωνίας 18-39

  • 5η Αγωνιστική

    12/11/2022

    Αναγέννηση Άρτας - ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-24

    ΑΕΚ - ΓΑΣ Καματερού 27-22

    Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΠ Πανόραμα 0-10 (α.α.)

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 47-19

    ΠΑΟΚ Mateco - Ορφέας Σουρωτής 45-13

  • 6η Αγωνιστική

    19/11/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    ΓΑΣ Καματερού - Αναγέννηση Άρτας 17-21

    ΠΑΟΚ Mateco - ΑΕΚ 31-19

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας 28-34

    Ορφέας Σουρωτής - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 26-24

  • 7η Αγωνιστική

    26/11/2022

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΑΕΣΧ Πυλαίας 34-22 

    Φίλιππος Βέροιας - ΓΑΣ Καματερού 0-10 (α.α.)

    Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΟΚ Mateco 23-27

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΑΕΠ Πανόραμα 33-37

    ΑΕΚ - Ορφέας Σουρωτής 29-17 

  • 8η Αγωνιστική

    10/12/2022

    ΑΕΣΧ Πυλαίας - ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 41-16

    ΓΑΣ Καματερού - ΟΦΝ Ιωνίας 16-30

    ΠΑΟΚ Mateco - Φίλιππος Βέροιας 10-0 (α.α.)

    ΑΕΚ - Αναγέννηση Άρτας 25-29

    Ορφέας Σουρωτής - ΑΕΠ Πανόραμα 27-34

  • 9η Αγωνιστική

    17/12/2022

    ΑΕΠ Πανόραμα - ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-34

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού - ΓΑΣ Καματερού 26-31

    ΟΦΝ Ιωνίας - ΠΑΟΚ Mateco 23-22

    Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΚ 0-10 (α.α.)

    Αναγέννηση Άρτας - Ορφέας Σουρωτής 33-18


Β΄ γύρος

  • 10η Αγωνιστική

    07/01/2023

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού 29-27

    ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΠΑΟΚ 25-49

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΚ 39-22

    Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΣΧ Πυλαίας 12-41

    Φίλιππος Βέροιας - Αναγέννηση Άρτας 0-10 (α.α.)

  • 11η Αγωνιστική

    14/01/2023

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-26

    ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΠ Πανόραμα 51-33

    ΑΕΚ- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 32-23

    Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας 17-26

    Φίλιππος Βέροιας - Ορφέας Σουρωτής 0-10 (α.α.)

  • 12η Αγωνιστική

    21/01/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ Mateco 26-30

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΕΚ 32-27

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- Αναγέννηση Άρτας 25-36

    Ορφέας Σουρωτής- ΓΑΣ Καματερού 23-31

  • 13η Αγωνιστική

    28/01/2023

    ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΠΑΟΚ Mateco- ΓΑΣ Καματερού

    Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΟΦΝ Ιωνίας- Ορφέας Σουρωτής

  • 14η Αγωνιστική

    11/02/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΚ

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- ΟΦΝ Ιωνίας

    Ορφέας Σουρωτής- ΠΑΟΚ Mateco

  • 15η Αγωνιστική

    15/02/2023

    Αναγέννηση Άρτας- ΓΑΣ Καματερού

    ΑΕΚ- ΠΑΟΚ Mateco

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- Ορφέας Σουρωτής

  • 16η Αγωνιστική

    18/02/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας

    ΠΑΟΚ Mateco- Αναγέννηση Άρτας

    ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΚ

  • 17η Αγωνιστική

    25/02/2023

    ΑΟΑΔ Κορυδαλλού- ΑΕΣΧ Πυλαίας

    ΟΦΝ Ιωνίας- ΓΑΣ Καματερού

    Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΚ

    ΑΕΠ Πανόραμα- Ορφέας Σουρωτής

  • 18η Αγωνιστική

    11/03/2023

    ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΠ Πανόραμα

    ΓΑΣ Καματερού- ΑΟΑΔ Κορυδαλλού

    ΠΑΟΚ Mateco- ΟΦΝ Ιωνίας

    Ορφέας Σουρωτής- Αναγέννηση Άρτας


Βαθμολογία



e-genius.gr ...intelligent web software