Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (7η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (4η, 6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας
(Σκλαβενίτης- Φωκίτης, Κορρές)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φίλιππος Βέροιας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Θοεοδάκης)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV
(Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών- Βορράς (4η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Απόλλων Καλαμαριάς
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Πρωτέας Άρτας
(Καζαντζίδης- Αναστασίου)

Α2 Ανδρών- Νότος (6η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας- ΓΑΣ Καματερού
(Ανταλής- Καρυδάκης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Φωτακίδης- Ζήσης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΣ Παπασιδέρης
(Τόλιος- Ψύλλος)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ιωνικός ΝΦ
(Φωκίτης- Λεφάκης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών- ΑΟ Νηρεύς
(Κουτσός- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Νικολαΐδης- Πήτας)
Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Ιωνικός 2010
(Ψύλλος- Λεφάκης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης
(Βήτας- Μπράμου)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Άρτα Handball
(Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Πανσερραϊκός
(Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Ορφέας Κατερίνης
(Νικολαΐδης- Πήτας)
Κέρκυρας 19:00, Φαίακας Κέρκυρας- Απόλλων
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
ΔΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο- ΑΣ Ηλιούπολης
(Τσάμος- Γερουλάνος)

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους
(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)
Κραχτίδη 17:00, BIANCO MONTE Δράμα- ΧΑΝΘ (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών- Βορράς (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρχέλαος Κατερίνης
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΟ Πολιτείας
(Ρέλιας- Παλαμιώτης)
Προσοτσάνης 15:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Κύκλωπες
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Πάτρας 17:15, Ακαδημία Πάτρας- Αθηναϊκός
(Φωκίτης- Γιακαλής)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης
(Τέμης- Γιάννου)
Σαλαμίνας 19:00, Πανιώνιος- Ολυμπιακός
(Βήτας- Καρυδάκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γράψας- Μπαλάκος)
Σταυρούπουλης 20:30, Απόλλων- ΓΕ Δράμας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 13:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΓ Νίκαιας 14:00, Άρης Ν.- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Αλεπουδέα)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Ιωνικός Ν.
(Μπράμου- Λεφάκης)

 

 

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth