Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

18672839 1353813918030298 3884204822872592386 o
ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους και Αερωπός Έδεσσας- Ζαφειράκης Νάουσας είναι στην τετράδα του ΟΠΕΝ Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παμπαίδων

Στην τελική τους ευθεία έχουν μπει τα ΟΠΕΝ Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παμπαίδων Β’ και Μίνι με την επωνυμία «Cherry Cup 2017», που διεξάγονται σε Έδεσσα και Αριδαία.

Στα ημιτελικά που θα διεξαχθούν σήμερα στην κατηγορία των Παμπαίδων θα αγωνιστούν ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους και Αερωπός Έδεσσας- Ζαφειράκης Νάουσας.

Όλα τα αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Π/Π Β 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ 28 – 23
Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΦΑΙΑΚΑΣ 30 - 23
ΑΕΡΩΠΟΣ-ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 31 - 13
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ 29 - 14
Β ΧΑΝΘ-ΖΕΦΥΡΙ 19 - 37
ΔΙΚΕΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 33 - 15
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΦΟΙΒΟΣ 30 - 19
Γ ΠΥΛΑΙΑ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 24 - 25
ΔΟΥΚΑΣ-ΛΑΡΙΣΑ 40 - 28
ΚΟΡΩΠΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29 - 20
Δ ΠΑΟΚ-ΔΡΑΜΑ 25 - 17
ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 34 - 23

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Π/Π Β 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 20 - 29
Α ΑΕΡΩΠΟΣ-ΑΡΗΣ 26 - 18
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ-ΦΑΙΑΚΑΣ 13 - 25
ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΧΑΝΘ 19 - 21
Β ΔΙΚΕΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 29 - 30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-ΖΕΦΥΡΙ 15-42
ΦΟΙΒΟΣ-ΠΥΛΑΙΑ 19 - 22
Γ ΔΟΥΚΑΣ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 28 - 21
ΛΑΡΙΣΑ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 21 - 27
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 20 - 30
Δ ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΚΟΡΩΠΙ 28 - 28
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΔΡΑΜΑ 21-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΠ Β' 1Η & 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ Α'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΑΕΡΩΠΟΣ 4 57 41 16
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 4 59 43 16
ΦΑΙΑΚΑΣ 2 48 43 5
ΑΡΗΣ 2 46 49 -3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0 43 57 -14
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 0 26 56 -30

ΟΜΙΛΟΣ Β'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΖΕΦΥΡΙ 4 79 48 31
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 4 59 43 16
ΔΙΚΕΑΣ 2 62 45 17
ΧΑΝΘ 2 40 56 -16
ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 33 50 -17
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 0 30 75 -45

ΟΜΙΛΟΣ Γ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΟΥΚΑΣ 4 68 49 19
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 4 52 45 7
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 2 51 47 4
ΠΥΛΑΙΑ 2 46 44 2
ΦΟΙΒΟΣ 0 38 52 -14
ΛΑΡΙΣΑ 0 49 67 -18

ΟΜΙΛΟΣ Δ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΠΑΟΚ 4 55 37 18
ΚΟΡΩΠΙ 3 57 48 9
ΔΙΟΜΗΔΗΣ 3 58 51 7
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2 44 50 -6
ΔΡΑΜΑ 0 37 46 -9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0 40 59 -19

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΝΙ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΔΙΚΕΑΣ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 14-38
ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΦΛΩΡΙΝΑ 26-22
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 15-12
ΔΙΚΕΑΣ 1 - ΑΝΟΙΞΗ 28-8
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΚΟΡΩΠΙ 2-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 14-18
ΔΟΥΚΑΣ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ 34-12
ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΔΟΥΚΑΣ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11-30
ΚΟΡΩΠΙ 1-ΔΙΟΜΗΔΗΣ 29-18

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΝΙ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 2 38 14 24
ΑΕΡΩΠΟΣ 1 2 26 22 4
ΦΛΩΡΙΝΑ 0 22 26 -4
ΔΙΚΕΑΣ 2 0 14 38 -24

ΟΜΙΛΟΣ Β'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΙΚΕΑΣ 1 2 28 8 20
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 2 23 20 3
ΑΕΡΩΠΟΣ 2 0 20 23 -3
ΑΝΟΙΞΗ 0 8 28 -20

ΟΜΙΛΟΣ Γ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΟΥΚΑΣ 1 2 34 12 22
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 18 14 4
ΚΟΡΩΠΙ 2 0 14 18 -4
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 12 24 -12

ΟΜΙΛΟΣ Δ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 30 11 19
ΚΟΡΩΠΙ 1 2 29 18 11
ΔΙΟΜΗΔΗΣ 0 18 29 -11
ΔΟΥΚΑΣ 2 0 11 30 -19

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΝΙ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΔΙΚΕΑΣ 2 - ΑΕΡΩΠΟΣ 1 15-32
ΦΛΩΡΙΝΑ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 25-16
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΔΙΚΕΑΣ 1 8 - 40
ΑΝΟΙΞΗ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 22- 9
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΔΟΥΚΑΣ 1 - ΚΟΡΩΠΙ 2 30-10
ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 6-18
ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΚΟΡΩΠΙ 1 - ΔΟΥΚΑΣ 2 28-9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 15-17

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΝΙ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΔΙΚΕΑΣ 2 - ΦΛΩΡΙΝΑ 9 -16
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 - ΑΕΡΩΠΟΣ 1 20-29
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 - ΔΙΚΕΑΣ 1 3-43
ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΑΝΟΙΞΗ 13-31
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΚΑΣ 1 9-15
ΚΟΡΩΠΙ 2 - ΠΑΝΟΡΑΜΑ 30-16
ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1 13-31
ΔΟΥΚΑΣ 2 - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 6-21

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΝΙ 2 και 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΑΕΡΩΠΟΣ 1 6 87 57 30
ΦΛΩΡΙΝΑ 4 63 51 12
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 2 74 68 6
ΔΙΚΕΑΣ 2 0 38 86 -48

ΟΜΙΛΟΣ Β
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΙΚΕΑΣ 1 6 111 19 92
ΑΝΟΙΞΗ 4 61 50 11
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 2 35 85 -50
ΑΕΡΩΠΟΣ 2 0 41 94 -53

ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΟΥΚΑΣ 1 6 79 31 48
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 4 45 35 10
ΚΟΡΩΠΙ 2 2 54 64 -10
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 34 72 -38

ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΚΟΡΩΠΙ 1 6 88 40 48
ΔΙΟΜΗΔΗΣ 4 56 50 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 58 59 -1
ΔΟΥΚΑΣ 2 0 26 79 -53

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΠ Β ΠΕΜΠΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΦΑΙΑΚΑΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 24-25
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 - ΑΕΡΩΠΟΣ 12-24
ΑΡΗΣ - ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 23-16
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΖΕΦΥΡΙ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ 21-12
ΧΑΝΘ - ΔΙΚΕΑΣ 22-27
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 31-19
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΠΥΛΑΙΑ - ΔΟΥΚΑΣ 16-30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΒΟΣ 21-14
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ - ΛΑΡΙΣΑ 33-27
ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΠΑΟΚ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 25-34
ΔΡΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 26-24
ΚΟΡΩΠΙ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24-24
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΑΕΡΩΠΟΣ - ΦΑΙΑΚΑΣ 25-16
ΑΡΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 24-19
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 22-40
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΔΙΚΕΑΣ - ΖΕΦΥΡΙ 24-18
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΧΑΝΘ 24-19
ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 27-20
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΔΟΥΚΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 25-17
ΛΑΡΙΣΑ - ΦΟΙΒΟΣ 17-21

ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΔΡΑΜΑ 33-25
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 27-24

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3 ΚΑΙ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΠ Β'

ΟΜΙΛΟΣ Α'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΑΕΡΩΠΟΣ 8 106 69 37
ΑΡΗΣ 6 93 84 9
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 4 108 103 5
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 4 90 91 -1
ΦΑΙΑΚΑΣ 2 88 93 -5
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 0 64 119 -55

ΟΜΙΛΟΣ Β'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 8 114 81 33
ΖΕΦΥΡΙ 6 118 84 34
ΔΙΚΕΑΣ 6 113 85 28
ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2 72 91 -19
ΧΑΝΘ 2 81 107 -26
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 0 69 133 -64

ΟΜΙΛΟΣ Γ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΟΥΚΑΣ 8 123 82 41
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 6 90 84 6
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ* 4 84 74 10
ΠΥΛΑΙΑ* 2 62 74 -12
ΦΟΙΒΟΣ 2 73 90 -17
ΛΑΡΙΣΑ 0 93 121 -28

ΟΜΙΛΟΣ Δ'
ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΙΟΜΗΔΗΣ 7 125 101 24
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5 95 98 -3
ΠΑΟΚ* 4 80 71 9
ΚΟΡΩΠΙ* 4 81 72 9
ΔΡΑΜΑ 2 88 103 -15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0 88 112 -24

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-06-2017
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΠ Β
ΟΜΙΛΟΣ Γ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ - ΠΥΛΑΙΑ 35-39
ΟΜΙΛΟΣ Δ ΚΟΡΩΠΙ - ΠΑΟΚ 34-33
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΠ Β
ΟΜΙΛΟΣ Α
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 - ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 28-18
ΦΑΙΑΚΑΣ - ΑΡΗΣ 22-26
ΑΕΡΩΠΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 30-29
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΔΙΚΕΑΣ 13-27
ΖΕΦΥΡΙ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 25-32
ΧΑΝΘ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 24-11
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΦΟΙΒΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ 10-21
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 27-27
ΠΥΛΑΙΑ - ΛΑΡΙΣΑ 28-29
ΟΜΙΛΟΣ Δ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 16-27
ΔΡΑΜΑ - ΚΟΡΩΠΙ 25-28
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25-21

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΝΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
(9-16)
ΚΟΡΩΠΙ 2 - ΔΟΥΚΑΣ 2 31-13
ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-34
ΚΟΡΩΠΙ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18-27
ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΔΟΥΚΑΣ 2 18-17

(1-8)
ΔΟΥΚΑΣ 1 - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 23-23
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΠΙ 1 9-24
ΔΟΥΚΑΣ 1 - ΚΟΡΩΠΙ 1 22-27
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ 15-17
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΝΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
(9-16)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 - ΑΕΡΩΠΟΣ 2 41-17
ΔΙΚΕΑΣ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 23-9
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 (ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ)
ΔΙΚΕΑΣ 2 - ΑΕΡΩΠΟΣ 2 14-11
(1-8)
ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΑΝΟΙΞΗ 21-19
ΦΛΩΡΙΝΑ - ΔΙΚΕΑΣ 1 12-21
ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΔΙΚΕΑΣ 1 25-24
ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ 17-13

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π/Π Β ΓΚΡΟΥΠ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
09:00 (21-24) ΛΑΡΙΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10:00 (17-20) ΦΟΙΒΟΣ - ΔΡΑΜΑ
11:00 (13-16) ΠΥΛΑΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
12:00 (9-12) ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ - ΠΑΟΚ
13:00 (5-8) ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΠΙ
14:00 (1-4) ΔΟΥΚΑΣ – ΔΙΟΜΗΔΗΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Π/Π Β ΓΚΡΟΥΠ ΕΔΕΣΣΑΣ
09:00 (21-24) ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
10:00 (17-20) ΦΑΙΑΚΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ
11:00 (13-16) ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΝΘ
12:00 (9-12) ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 - ΖΕΦΥΡΙ
13:00 (5-8) ΑΡΗΣ - ΔΙΚΕΑΣ
14:00 (1-4) ΑΕΡΩΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

HB Training

HANDBALL PREMIER

aeklogo osfplogoth diomidislogoth aeroposlogoth paokogoth pylaialogoth dukelogoth

drama86logoth ionikosnf faiakas 	arisniklogoth filipposlogoth hcsalaminalogoth zafeirakislogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

paokogoth ofnilogoth anagennisilogoth veroia2017logoth panoramalogoth malexgiannitslogoth korydalloslogoth pylaialogoth prosotsanilogoth ethnikoslogoth Athinaikoslogoth kamaterologoth