Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (21η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (18η-20η αγωνιστική), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών

 

Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ευόσμου 17:00 (ΕΡΤ3), ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV- Διομήδης Άργους (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Χιλιώτης Δράμα 1986 (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΓΑΣ Καματερού (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Νάσκος- Χαρίτσος, Λιακόπουλος)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED-LED- Άρης Θεσσαλονίκης (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Δημόλας)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- HONDA Πανόραμα (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας (Βήτας- Πήτας)
Αξιούπολης 20:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Ζαφειράκης Νάουσας (Πατιός- Τσιάνας)
Συκεών 20:00, Μακεδονικός- ΓΑΣ Κιλκίς (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (20η αγωνιστική)
Νίκαιας 17:00, Άρης Νίκαιας- Ιωνικός ΝΦ (Τσάκωνας- Ψύλλος)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Ακαδημία Πάτρας (Ανταλής- Ζήσης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων- Έσπερος Καλλιθέας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Αιγίου 13:45, Σεριφάτο Αιγίου- ΕΑΧ Χανιά (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 12:30, ΑΟ Προσοτσάνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Λινάρδος- Νικολαΐδης)

Μπαράζ Εφήβων
Μελίνα Μερκούρη 12:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ- ΓΣ Χανίων (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Σταυρούπολης 21:00 Απόλλων Σταυρούπολης- Άρης Θεσσαλονίκης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)
Βύρωνα 17:30, Αναγέννηση Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης (Σκλαβενίτης- Τόλιος)
Βύρωνα 19:15, Αθηναϊκός- Πανιώνιος (Σκλαβενίτης- Τόλιος)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Πολυνίκης (Γιαβρούτας- Λεφάκης)

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)
Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΟ Πολιτείας (Τσάμος- Φωκίτης)

Κυριακή 1η Απριλίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
Δαϊς 16:00, ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας (Τόλιος- Σκλαβενίτης, Κυριακούλιας)
Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)
ΚΔΓ Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- Ακρίτες Νευροκοπίου (Ηλιάδης- Σαββίδης)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Νίκαιας 14:00, Άρης Νίκαιας- ΕΑΧ Χανιά (Λεφάκης- Καρυδάκης)
Ηλιούπολης 20:00, ΑΣ Ηλιούπολης- Αθηναϊκός (Ψύλλος- Γιακαλής)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Εθνικός Κοζάνης (Χαρίτσος- Κοτζαφίλιου)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Πόντιοι Κιλκίς (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 18:00, Ιωνικός Λαμίας 2010- Τελαμώνας Σαλαμίνας (Χρηστίδη- Ρέλλιας)

Δευτέρα 2 Απριλίου 2018
Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Κουτσός- Ζήσης, Κορρές)

Τετάρτη 4 Απριλίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Κινατζίδης, Μίγκας)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth