Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (20η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (17η, 19η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

 

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018
Handball Premier (20η αγωνιστική)
Κραχτίδης 17:00 (ΕΡΤ3), Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- ΑΣΕ Δούκα (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Θεοδοσάκης)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΧΑΝΘ (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μεϊμαρίδης)
Νέας Κίου 19:00, Διομήδης Άργους- Πανελλήνιος (Καραπάνος- Αβράμης, Δημάκης)

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Μακεδονικός (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αρχέλαος Κατερίνης (Στεφανίδης- Μαυρίδης)

Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου Κένταυρος- ΕΣΝ Βριλησσίων (Μπουγιάκας- Καζαντζίδης)
Ιωνικού 19:00, Ιωνικός ΝΦ- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάκωνας- Τόλιος)
Πάτρας 19:30, Ακαδημία Πάτρας- ΑΟ Νηρεύς (Κουτσός- Ψύλλος)
ΔΓ Νίκαιας 20:30, Έσπερος Καλλιθέας- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)
*Αντιστροφή έδρας

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κοζάνης 15:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων (Τέμης- Γιάννου)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων Καλαμαριάς (Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Κέρκυρας 14:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων (Αναστασίου- Βαγγελτζίκης)

Μπαράζ Εφήβων
Φιλίππειο 19:30, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Κοζάνης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Μπαράζ Νεανίδων
Φιλίππειο 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Εθνικός Κοζάνης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Φιλίππειο 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φιλώτας Φλώρινας (Γρηγοριάδης-Τομίδης)

Κυριακή 25 Μαρτίου 2018
Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φαίακας Κέρκυρας (Τζαφερόπουλος- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)
ΔΑΚ Κιλκίς 20:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Νάσκος- Χαρίτσος)

Α2 Ανδρών (19η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Φωκίτης- Ψύλλος)

Μπαράζ Εφήβων
Πάτρας 18:00, Άρης Νίκαιας- Διομήδης Άργους (Βήτας- Σκλαβενίτης)

*Ο ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» παραιτήθηκε εγγράφως από τον αγώνα κόντρα στον ΑΟΑ Καστοριάς (Β΄Εθνική)

*Η αναμέτρηση Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Β' Ανδρών) αναβλήθηκε

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth