Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (9η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η- 3η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)

 

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 12:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας (ΕΡΤ3)
(Μπέτμαν-Τζαφερόπουλος, Κατσίκης)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- HC Σαλαμίνα
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)
ΟΑΚΑ 19:30, ΑΕΚ- Ιωνικός Αffidea
(Χρόνης- Αβράμης, Τσάκωνας)
Φιλίππειο 19:30, Φίλιππος Βέροιας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)
Βύρωνα 16:15, Αθηναϊκός- ΕΣΝ Βριλήσσια
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Μετς 16:30, Πανιώνιος- Πανελλήνιος
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ηλυσιακός
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- Ακαδημία Πάτρας
(Τόλιος- Σκλαβενίτης)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Προσοτσάνης
(Σαχίνογλου- Γκόγκας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης
(Μερτινιάν- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Λαμίας 18:00, Αμφικτύονες- Ιδομενέας Γαλατά
(Βελάνη- Παλαμιώτης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Απόλλων
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Δράμας 20:00, ΓΕ Δράμας- Άρης Θεσ/νικης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Μοσχάτου 21:15, Δίας Μοσχάτου- ΑΟ Πολιτείας
(Λεφάκης- Μπράμου)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Έσπερος Καλλιθέας
(Ψύλλος- Γιακαλής)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Βασιλικών 19:00, Ορφέας Σουρωτής- Άρης Θεσ/νικης
(Παπούλιας- Μπαλάκος)

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Honda Πανόραμα
(Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 16:00, Oλυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic
(Φωκίτης- Μερτινιάν, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)
Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Αρχέλαος
(Πατιός- Πήτας)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Βήτας- Τόλιος)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Βόλου 13:00, Αγριά Βόλου- Φέρωνας
(Βελάνη- Καποτάς)
Άρτας 14:30, Άρτα Handball- Κερκυραϊκός
(Χρόνης- Αβράμης)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Ιδομενέας Γαλατά
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αρίων Πτολεμαϊδας
(Μαυρίδης- Στεφανίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Πόντιοι Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ 13:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κερκυραϊκός
(Πατιός- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:30, Απόλλων- Βορέας
(Νικόλας- Εφραιμίδης)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.-Ηλιούπολη
(Λεφάκης- Δαμασκός)
Μάνος Λοίζος 20:15, Άρης Νικαίας- ΑΕΚ
(Μπράμου- Γιακαλής)

Τετάρτη 1η Δεκεμβρίου 2021
Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 18:30, Honda Πανόραμα- AEΣΧ Πυλαίας
(Χαρίτσος- Θεοδοσίου)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

aeklogo paokogoth diomidislogoth drama86logoth ionikosnf pylaialogoth dukelogoth

filipposlogoth 	arisniklogoth aeroposlogoth hcsalaminalogoth zafeirakislogoth faiakas osfplogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

paokogoth veroia2017logoth ofnilogoth kamaterologoth pylaialogoth anagennisilogoth

korydalloslogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth Athinaikoslogoth prosotsanilogoth ethnikoslogoth