Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (17η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική), A2 Ανδρών (12η-15η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

 

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (17η αγωνιστική)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ
(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σαμαράς)

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών
Κωστακιών Άρτας 17:00, ΠΑΟΚ Mateco- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (ΕΡΤ3)
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Αγγελίδης- Παρτεμιάν)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Αρχέλαος Κατερίνης
(Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Απόλλων
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Καζαντζίδη- Μπουγιάκας)

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)
Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Λεωνίδας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Τελαμών Σαλαμίνας
(Ανταλής- Ζήσης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Βήτας- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
Αγ. Θωμά Λαρ. 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)
Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Απόλλων Σταυρούπολης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Ιωνικός ΝΜ
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Προσοτσάνη
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟ Κοζάνης
(Τέμης- Γιάννου)
Σερρών 18:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- ΑΕΚ Βύρωνα
(Σκλαβενίτης- Μπράμου)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Απόλλων
(Μαυρίδης- Πήτας)
ΔΚΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- Ιωνικός Ν.
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
ΔΓ Νικαίας 20:30, ΑΟΔΚ- Άρη- ΕΑΧ Χανιά
(Παπαματθαίου- Λεφάκης)

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (17η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Φίλιππος Βέροιας
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Άρης Νίκαιας
(Τζαφερόπουλος- Καζαντζίδης, Παρτεμιάν)
Ρέντη 17:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Διομήδης Άργους (ΕΡΤ3)
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Κυριακούλιας)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Πρωτέας Άρτας
(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πανελλήνιος
(Χρηστίδη- Κουτσός)
ΟΑΚΑ 19:00, Νηρέας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Τσάμος- Καρυδάκης)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, ΑΣ Ιωνικός 2010- Πανιώνιος ΓΣΣ
(Ανταλής- Ζήσης)
Μετς 14:30, Πήγασος Κύψελης- Πολυνίκης
(Λεφάκης- Γιακάλης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Άρτα Handball 2015
(Τέμης- Γιάννου)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς
(Μπαλάκος- Βελάνη)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά
(Τσάμος- Καρυδάκης)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Κέρκυρας 14:30, Φαίακας Κέρκυρας- Εθνικός Κοζάνης
(Πήτας- Δημητριάδης)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Αθηναϊκός
(Παπαματθαίου- Μπράμου)
Προσοτσάνης 17:00, Προσοτσάνη- Ορφέας Κατερίνης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (18η αγωνιστική)
Κραχτίδης 16:00, Bianco Μonte Δράμα- ΑΕΚ
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Αγγελίδης)

 

 

 

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth