Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (15η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά), Α2 Ανδρών (10η, 13η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)

 

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (15η αγωνιστική)
Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)
Δαϊς 18:00, ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ
(Σκλαβενίτης- Τόλιος, Μπεμπέτσος)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Διομήδης Άργους
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΕΚ
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Δημόλας)
Πανοράματος 16:30, Honda Πανόραμα- ΠΑΟΚ Mateco
(Γρηγοριάδης- Τομίδης, Παρτεμιάν)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων
(Μιχαηλίδης- Γράψας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αρχέλαος
(Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φαίακας Κέρκυρας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πανελλήνιος
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΓΑΣ Καματερού
(Κουτσός- Γιακαλής)
Δαίς 20:15, Νηρέας- Τελαμών
(Βήτας- Ψύλλος)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)
Αγ. Θωμά Λάρισας 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος- ΑΟ Ιωαννίνων
(Ρέλλιας- Π αλαμιώτης)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- AO Κοζάνης
(Τέμης- Γιάννου)
Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Προσοτσάνη
(Ουζούνης- Αγγελίδης)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Πόντιοι Κιλκίς
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Μακεδών
(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Σταυρούπολης 19:00, Απόλλων- Φιλώτας Φλώρινας
(Γράψας- Κολυβέρη)

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (15η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)
Νίκαιας 17:00, Άρης Νίκαιας- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤ3)
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ποσειδών
(Χρηστίδη- Μπράμου)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισου 21:00, Ιδομενέας Γαλατά- Ωρίωνας Χανίων
(Σαματά- Πρεβενά)

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός 2010- Ηλυσιακός
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Μετς 14:30, Πήγασος- ΑΕΚ Βύρωνα
(Βήτας- Λεφάκης)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Κυριακούλιας)
Κερατσινίου 17:00, Ολυμπιακός- Πανιώνιος
(Ανταλής- Τσάμος)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ιωνικός ΝΜ
(Καρυδάκης- Γερουλάνος)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου –ΑΟΑ Καστοριάς
(Τέμης- Πήτας)
Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Απόλλων
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth