Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

OXE TELIKO
Handball Premier (2η αγωνιστική), A1 Γυναικών (16η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέι οφ), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών, Μπαράζ Παίδων, Μπαράζ Κορασίδων

 

 

Σάββατο 6 Απριλίου 2019

Handball Premier (2η αγωνιστική)

Διομήδης Άργους- Φοίβος Συκεών 24-26

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)
HONDA Πανόραμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας 31-32
Μ. Αλέξανδρος- ΓΑΣ Καματερού 24-22
ΟΦΝ Ιωνίας- Βέροια 2017 29-22
Φίλιππος Βέροιας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας 24-28

Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέι οφ)
Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας 26-17

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Κλαδισού 17:00, Ωριώνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά
(Πρεβενά- Σαμάτα)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά
(Λεφάκης- Καρυδάκης)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων 41-21

Κυριακή 7 Απριλίου 2019

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)
Κύκλωπες- ΠΑΟΚ Mateco 11-44

A2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέιο οφ)
ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας 22-21

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 20:00, ΑΟ Μυτιλήνης- Αίαντας Μυτιλήνης
(Καπέλη- Κατσιάμπας)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Πήτας- Λάσκαρης)

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 16:00, Ιωνικός ΝΜ- Ολυμπιακός Κ.
(Σκλαβενίτης- Βήτας)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Τέμης- Γιάννου)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- ΑΣ Ηλιούπολης
(Χρηστίδη- Μπράμου)

Δευτέρα 8 Απριλίου 2019
Μπαράζ Παίδων
ΔΑΚ Αξιούπολης 19:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Προσοτσάνης
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Μπαράζ Κορασίδων
ΔΑΚ Αξιούπολης 21:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανόραμα
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogo aeroposlogoth paokogoth dukelogoth pylaialogoth diomidislogoth drama86logoth filipposlogoth 	arisniklogoth ionikosnf faiakas

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth