Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (15η αγωνιστική), A1 Γυναικών (11η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (13η-15η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η-9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η-9η αγωνιστική)

 

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018
Handball Premier (15η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Πατιός- Τσιάνας, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης Δράμα 1986- Διομήδης Άργους (Λινάρδος- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΓΑΣ Καματερού (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Αγγελίδης)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Φίλιππος Βέροιας (Κουτσός- Φωκίτης, Μπεμπέτσος)

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED- LED- Φίλιππος Βέροιας (Στεφανίδης- Μαυρίδης, Σίσκου)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- Άρης Θεσσαλονίκης (Αναστασίου- Μπουγιάκας, Παρτεμιάν)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας (Παπαματθαίου- Ψύλλος, Κυριακούλιας)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης (Γράψας- Κυριάκου)
Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)
Ιωνικού 17:30, Ιωνικός ΝΦ- Αγριά Βόλου Κένταυρος (Ζήσης- Μπράμου)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Ποσειδώνα Λουτρακίου (Βήτας- Σκλαβενίτης)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Νηρεύς (Ανταλής- Φωτακίδης)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Τόλιος- Γιαβρούτας)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Νίκος Γραμματικός 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Αναγέννηση Βύρωνα (Λεφάκης- Σπηλιωτάκος)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- ΑΟ Πήγασος Κυψέλης (Αβράμης- Ελευθερίου)
Βύρωνα 20:00, Αθηναϊκός- ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου (Κινατζίδης- Καρυδάκης)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης- Δημοκρίτειο (Βαγγελτζίκης- Παπαδόπουλος)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- Εθνικός Κοζάνης (Νικολαϊδης- Πήτας)

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρίων Πτολεμαΐδας (Νάσκος- Χαρίτσος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Κύκλωπες Αλεξ/πολης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Ψύλλος- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 14:30, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)
Μυτιλήνης 18:30, Γέρας Παπάδου- ΑΟ Μυτιλήνης (Καπέλη- Σαλταμάρα)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Αγρινίου 14:00, Προοδευτική- Πανιώνιος (Αβράμης- Πανιώνιος)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Ιωνικός Λαμίας (Ανταλής- Γιακαλής)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες- ΑΟ Προσοτσάνης (Ηλιάδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Βέροια 2017 (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γράψας- Κυριάκου)
ΔΓ Νίκαιας 20:00, Άρης Νίκαιας- Αναγέννηση Βύρωνα (Μπράμου- Λεφάκης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Κατερίνης (Χατσίκας- Κοτζαφίλιου)

 

*Οι αγώνες ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών (Handball Premier) και Πρωτέας Άρτας- Ζαφειράκης Νάουσας (Α2 Ανδρών) αναβλήθηκαν μετά από απόφαση της ΔΕΠ/ΟΧΕ και σχετικά αιτήματα των σωματείων Φοίβου και Ζαφειράκη, λόγω της συμμετοχής αθλητών τους στους Μεσογειακούς Αγώνες με την Εθνική Εφήβων.

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth