Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (10η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

 

Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Νέα Κίος 17:15 (ΕΡΤ2), Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Τζαφερόπουλος- Χασκής, Κορρές- Νικολίτσας)

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΑΠΚ Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- Πανελλήνιος (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ (Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΣΕ Δούκα (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Ζέρβας)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού (Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Τέμης- Γιάννου, Σίσκου)

A2 Ανδρών- Βόρειος Όμιλος (8η αγωνιστική)
Συκεών 16:00, Μακεδονικός- Πρωτέας Άρτας (Στεφανίδης- Τομίδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- ΓΑΣ Κιλκίς (Τζαφερόπουλος- Καζαντζίδης)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Ζαφειράκης Νάουσας (Πατιός- Τσιάνας)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τόλιος- Ανταλής)

Α2 Ανδρών- Νότιος Όμιλος (10η αγωνιστική)
Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Ακαδημία Πάτρας (Τσάκωνας- Ζήσης)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδώνας Λουτρακίου- Κένταυρος Αγριά Βόλου (Παπαματθαίου- Μπράμου)
Δαϊς 18:30, ΑΟ Νηρεύς- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Τσάμος- Φωκίτης)
Νέας Ιωνίας 19:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Έσπερος Καλλιθέας (Ψύλλος- Γιαβρούτας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ιωνικός ΝΦ (Μερτινιάν- Κουτσός)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Εθνικός Κοζάνης (Μπουγιάκας- Νικολαΐδης)

Β΄ Ανδρών (4η αγωνιστική)
Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Τελαμώνας (Λεφάκης- Γιακαλής)
Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Αθηναϊκός (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φοίβος Συκεών (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μπεμπέτσος)
Ρέντη 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης- ΠΑΟΚ RED-LED (Νάσκος- Χαρίτσος, Δημόλας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- ΑΟ Προσοτσάνης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- Δημοκρίτειο (Παρασκευούδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Φαίακας Κέρκυρας (Μπουγιάκας- Λάσκαρης)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Στεφανίδης- Χατσίκας)
Βύρωνα 17:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου (Λεφάκης- Μπράμου)
Νίκαιας 19:30, Άρης Νίκαιας- ΑΣ Ηλιούπολης (Γιακαλής- Γιαβρούτας)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Γράψας- Βαγγελτζίκης)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός Λαμίας 2010- ΑΟ Ηλυσιακός (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Μετς 19:30, Πήγασος Κυψέλης- Πολυνίκης Ναυπλίου (Κουτσός- Δαμασκός)

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth dukelogoth aeklogoth diomidislogoth paokogoth 	panellinioslogoth filipposlogoth aeroposlogoth fivoslogoth kamaterologothh ymcalogoth drama86logoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth