Hellenic Handball Federation

Official Website

Χορηγοί Ο.Χ.Ε.

ked oxe
Handball Premier (4η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Handball Premier (4η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 17:15 (ΕΡΤ2), ΑΕΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Τζαφερόπουλος- Χασκής, Μπεμπέτσος- Μίγκας)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Handball Premier (4η αγωνιστική)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Τόλιος, Μίγκας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Καραπάνος- Αβράμης, Δημάκης)
ΔΑΚ Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Πανελλήνιος ΓΣ (Λινάρδος- Καζαντζίδης, Αγγελίδης)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΠΑΟΚ (Τσάκωνας- Μπράμου, Μίγκας)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- Μ. Αλέξανδρος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας (Στεφανίδης- Γράψας, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική Βόρειος όμιλος)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Κύκλωπες Αλεξ/πολης (Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς (Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Ζαφειράκης Νάουσας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική- Νότιος όμιλος)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου Κένταυρος- ΟΦΝ Ιωνίας (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κ.- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Κουτσός- Ζήσης)
Δαϊς 19:00, ΑΟ Νηρεύς- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάμος- Φωκίτης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλήσσια- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Φίλιππος Βέροιας (Γράψας- Κυριακού, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική Βόρειος όμιλος)
Κατερίνης 16:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γρηγοριάδης-Τομίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Πρωτέας Άρτας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική- Νότιος όμιλος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Έσπερος Καλλιθέας (Καραπάνος- Αβράμης)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Handball Premier (4η αγωνιστική)
Ευόσμου 17:00, ΠΑΟΚ- ΑΣΕ Δούκα (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth   paokogoth   anagennisilogoth   malexgiannitslogoth   panoramalogoth   filotaslogoth   filipposlogoth   kamaterologoth   aristheslogoth