Hellenic Handball Federation

Official Website

ked oxe
Handball Premier (9η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η-8η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

 

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα 1986- Φίλιππος Βέροιας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Άρης Νίκαιας
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017
(Μιχαηλίδης- Γράψας, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Χρηστίδη- Σκλαβενίτης, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Πρωτέας Άρτας
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Κιλκίς
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης
(Τέμης- Γιάννου)

Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)
Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- ΟΦΝΙ
(Βήτας- Κουτσός)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΑΣ Καματερού
(Τόλιος- Λεφάκης)
Πανελληνίου 20:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΟ Νηρευς
(Ανταλής- Ψύλλος)
Καματερού 20:30, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης
(Συρεπίσιος- Γιαβρούτας)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Πανιώνιος
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πανσερραϊκός
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Λάσκαρης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 17:30, Φιλώτας Φλώρινας- Εθνικός Κοζάνης
(Μαυρίδης- Αναστασίου)
ΔΑΚ Αμυνταίου 19:30, Ελπίδες Αμυνταίου- Ορφέας Κατερίνης
(Μαυρίδης- Αναστασίου)
ΔΚΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός
(Μπράμου- Γιακαλής)

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (9η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- ΧΑΝΘ
(Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)
Μελίνα Μερκούρη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης- Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 20:30, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Τσάμος- Καρυδάκης)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 13:00, Αθηναϊκός- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Βήτας- Τόλιος)
Αλεξανδρούπολης 14:00, Κύκλωπες- ΓΕ Δράμας
(Ουζούνης- Σαββίδης)
Προσοτσάνης 15:00, ΓΣ Προσοτσάνης- Πόντιοι Κιλκίς
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Αγ. Θωμά 17:00, Αγ. Κων/νος- Λάρισας- Άρτα Handball 2015
(Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, ΑΣ Ιωνικός 2010- Ολυμπιακός
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Κοζάνης
(Τέμης- Πήτας)
Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Ιωνικός Ν.Μ.
(Συρεπίσιος- Λεφάκης)
Πάτρας 18:30, Ακαδημία Π.- ΑΕΚ Βύρωνα
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Απόλλων Σταυρούπολης
(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης 2006- Ιωνικός ΝΦ
(Γιακαλής- Γερουλάνος)
ΔΓ Βύρωνα 16:30, ΑΕΚ Βύρωνα- ΕΑΧ Χανιά
(Μπράμου- Βήτας)
Προσοτσάνης 17:30 Προσοτσάνη- Απόλλων
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

 

 

 

HB Training

HANDBALL PREMIER

osfplogoth aeklogoth paokogoth dukelogoth diomidislogoth aeroposlogoth filipposlogoth ymcalogoth fivoslogoth drama86logoth 	arisniklogoth pylaialogoth

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ofnilogoth paokogoth kamaterologoth filipposlogoth anagennisilogoth panoramalogoth malexgiannitslogoth pylaialogoth kyklopeslogoth veroia2017logoth